Hizmetlerimiz

Kaliteli Hizmet

TL yüklemek artık çok kolay. 2 adımda kolayca TL yüklemek için hemen Sitemizden işlem yapabilirsiniz. Üye olmadan günde 1 adet yükleme yapılabilmektedir.

Yapacağınız tüm işlemler 7/24 online olarak gerçekleşmektedir. Müşteri hizmetleri desteği ve güvenilir alt yapısı ile bir çok bütünleşik hizmeti vermekteyiz. Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri sizlere bütünleşik hizmet anlayışı ile hayatınızı kolaylaştırmak için size çok yakındır. 2 adımda, güvenilir alışveriş, kontör yükleme platformu sayesinde hızlı bir şekilde GSM hattınıza TL yükleyebiirsiniz. Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri hakkında bilgi ve referansları www.guvengroup.com.tr adresinden alabilirsiniz.

Online olarak kredi kartınızla TL yüklemek için Kontoryukle.com.tr sitemiz sizlere hizmet vermektedir. Tüm TL yükleme işlemleri online olarak gerçekleşmektedir. Online olarak 7/24 sitemizden kontör yüklemesi yapabilirsiniz. Tüm işlemler operatörlere yazılımlar, cihazlar ve sunucular üzerinden online olarak iletilmektedir. Kontoryukle.com.tr online TL yükle işlemini güvenle sağlayabileceğiniz tüm alt yapıları hazırlamıştır. Online işlemler ve online hizmetleri sizlere sunmaya devam edeceğiz. Hemen TL yükle, hemen kontör yükle, Anında dilediğiniz numaraya kontör yükleyin!!!

Firma Bilgileri

Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri
Adres: Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. Tekstilkent A-03 10AS 303 Esenler / İSTANBUL
Kuruluş Yılı: 2007
Telefon: 0 850 304 1 444
Fax: 0 212 709 13 99
Vergi Dairesi: ATIŞALANI
Vergi Numarası: 3360546215
Ticari Sicil Numarası: 663896
E-Mail: [email protected]